HOME
VĚŠTÍRNA PŘEMÝŠLÍ
NABÍDKA SLUŽEB
RUNY A VÝZNAMY
KARTY LENORMAND
LÉČIVÉ KAMENY
MAGIE
CENÍK VÝKLADŮ
KONTAKT
PORADNA ZDARMA
PODPOŘTE VĚŠTÍRNU
PARTNERSKÉ WEBY


Léčivá moc kamenů

Křišťál
Ametyst
Tygří oko
Vltavín
Opál
Růženín
Obsidián

Odmalička miluju kameny. První křišťál jsem si našla sama jako malá, potom jsme dostali od strýce krásné velké polodrahokamy z uranových dolů, takže zřejmě celá naše rodina dodnes svítí.:-)

Nejradši mám křišťály, používám je na všechno, co mě napadne. Na těchto stránkách se můžete dočíst ledacos o kamenech, které já považuji za užitečné či velmi zajímavé.

Forma kamenů

Krystalová forma je to původní forma Země, člověk s těmito kameny navazuje snažší kontakt s vesmírem, energií duchovního světa. Nejvyšší čistou silou se vyznačují křišťály a diamanty. U ostatních kamenů se dbá na to, zda ten který kámen je vhodný pro určitý typ člověka či přesně daný problém. Pravdou je, že ten pravý kámen si člověk nevyhledává, nýbrž kámen si vyhledá jeho. Takže nedejte na nějaká doporučení dle svého slunečního znamení, jak je dnes v módě, toto jsou jen matoucí informace zvyšující zisk firem nabízející polodrahokamy a drahokamy. Svůj kámen si vybírejte srdcem, vždy si ho "ošahejte", navažte s ním spojení a sami po čase poznáte, zda vás kámen chce či nikoliv.

Broušená forma – ovál či vejce ovlivňuje především fyzické tělo. Dává mu sílu a ochranu. Forma osmihranná a kvadratická je vhodná pro změnu reality, pomáhá nám uskutečnit plány a dotáhnout věci do konce. Kapkovitá forma v nás harmonizuje protiklady ženské a mužské energie. Kámen ve tvaru kruhu či koule v nás podporuje inspiraci a intuici, koncentraci a kreativitu.

Výzkumy moderní medicíny dokázaly, že pokud se na tělo nemocného v komatu přiloží drahokamy, proudy EEG se změní. Na náš organismus působí kameny tak, že ovlivňují elektromagnetické pochody ve smyslu očistné, harmonizující síly.
Copyright © 2010 Lenka Matiová