HOME
VĚŠTÍRNA PŘEMÝŠLÍ
NABÍDKA SLUŽEB
RUNY A VÝZNAMY
KARTY LENORMAND
LÉČIVÉ KAMENY
MAGIE
CENÍK VÝKLADŮ
KONTAKT
PORADNA ZDARMA
PODPOŘTE VĚŠTÍRNU
PARTNERSKÉ WEBY


Magie

Očista místností od špatných energií
Ochrana před "černou" magií
Očista těla i duše
Nabíjení amuletů
Nabíjení vody

Magie všeobecně vzbuzuje v lidech většinou zvědavost, jakési šimrání v zátylku a obavy z neznáma. Někdo se při slově "magie" začne rovnou křižovat.:-) Internetových blogů o magii je víc než dost, proto bych chtěla na svém webu ukázat trochu jiný pohled na magii.

Magie z mého pohledu není nic strašlivého, je to něco, co děláme denně, akorát o tom mnohdy nevíme. Denně si něco přejeme, ať už pozitivního nebo negativního, denně na něco myslíme, něco si představujeme a tím uvádíme do chodu síly, které mění realitu.

Přestavme si situaci, kdy si přejeme, aby se do nás někdo zamiloval a tak usilovně na něj myslíme, až se nám vyvolený sám ozve a pozve na rande. I toto je magie. Určité ovlivňování zvládne každý a proto si kontrolujte své myšlenky. Někdo umí zhmotnit myšlenky lépe, někdo hůře, ale umí to každý. Rozdíl mezi mágem či čarodějkou a "normálním" člověkem je pouze ten, že normální člověk není školen, neumí řídit své myšlenky a vizualizaci a proto jedná více chaoticky.

Magicky školený člověk by měl umět svoji sílu a moc využít tím správným směrem, což opravdu není pravidlo. Proto se magie mnohdy dělí na černou a bílou, ač je toto rozdělení chybné. Poslední dobou se množí na internetu různobarevné formy magie, ale já na žádnou modrou, oranžovou nebo snad zlatou magii nevěřím. Pro mě je magie jenom jedna. Když už jsme u těch barev, pokud půjdeme do důsledku, tak do bílé magie by se dalo zařadit leda tak léčení a energie s tím související, pozitivní myšlení, ostatní je více či méně šedé až černé:-)

U pozitivního myšlení bych se na chvíli zastavila, možná vám to jako magie nepřipadá, ale přeprogramovat si mozek tak, aby se choval dle našeho přání, je leckdy opravdová alchymie:-) V menu nahoře najdete pár tipů, jak si čistit duši, tělo, místnosti, nabíjet vodu i talismany, nebo se chránit před cizími vlivy.
Copyright © 2010 Lenka Matiová    optimalizace PageRank.cz