HOME
VĚŠTÍRNA PŘEMÝŠLÍ
NABÍDKA SLUŽEB
RUNY A VÝZNAMY
KARTY LENORMAND
LÉČIVÉ KAMENY
MAGIE
CENÍK VÝKLADŮ
KONTAKT
PORADNA ZDARMA
PODPOŘTE VĚŠTÍRNU
PARTNERSKÉ WEBYNabíjení amuletů

Amulety poskytují nositeli buď určitou ochranu, nebo jsou zasvěceny různým oblastem života, ve které nám mohou přinášet štěstí. Amulety jsou k dostání v různých velikostech, tvarech a z rozličných materiálů, můžeme si vytvořit amulety z kamenů, i runové. Aby byly co nejúčinnější, je třeba je nabít.

Před nabíjením amuletu je třeba provést očistu. Obzvlášť, pokud jsme si ho zrovna přinesli z obchodu, kde ho každý ošmatlal:-). Pokud to dovolí materiál, ponoříme ho do solného roztoku a necháme klidně pár dní čistit. Pokud se nám tato metoda nezdá, můžeme amulet někde zakopat do země, když tedy máme jistotu, že ho někdy taky najdeme. Nejjednodušším způsobem je očista buď nad plamenem nebo čistou vodou a u toho si představujeme, jak odplouvá špatná energie pryč.

Teprve poté přistoupíme k nabití amuletu. Nejsnadnější je nabití na Slunci. Obzvlášť, když se jedná o kameny, tak tato metoda je vcelku dostačující. Pro pokročilé bych doporučila metodu "táhnutí" kosmické energie dovnitř do amuletu. Pracujeme opět s vizualizací, představujeme si proud energie zvenčí, který se sráží v kuličku a tato kulička je vložena do amuletu. Nebo si můžete vymyslet vlastní postup. Důležité je opět zadat "program" – nejlépe nahlas říci, k jakému účelu má amulet sloužit, komu a případně jak dlouho.

Další tip nabíjení amuletů – vytvoříme si malý rituálek se svícemi či podle svého gusta a amulet "zasvětíme". Fantazii se opravdu meze nekladou, nejdůležitější je vždy síla myšlenky a dobře vybraný amulet.

ZPĚT NA MENU
Copyright © 2010 Lenka Matiová