HOME
VĚŠTÍRNA PŘEMÝŠLÍ
NABÍDKA SLUŽEB
RUNY A VÝZNAMY
KARTY LENORMAND
LÉČIVÉ KAMENY
MAGIE
CENÍK VÝKLADŮ
KONTAKT
PORADNA ZDARMA
PODPOŘTE VĚŠTÍRNU
PARTNERSKÉ WEBYNabíjení vody

Všude se dnes píše, jak je balená voda nezdravá a voda z kohoutku zdravější. Balená voda je takzvaně "mrtvá" voda, neproudící, uzavřená bůhvíjak dlouho v plastikové lahvi. Voda z kohoutku má jistě pozitiva, ale zase je leckdy přespříliš upravovaná, chlorovaná. Vodu si můžeme nabít tak, aby měla blahodárnější účinky na náš organismus, aby se aktivovaly její skryté síly. Znáte pohádku o živé a mrtvé vodě, ne? V pohádkách je vždy kus pravdy.:-)

Vodu můžeme nabít rozličnými způsoby. Můžeme si pro tento účel koupit nabíjecí spirálu a nebo nemusíme investovat ani korunu, jen trochu té píle a cvičení.

Můj postup je jednoduchý. Vodu naliju do sklenice, sklenici uchopím rukama a představuji si v mysli, jak jsem někde u horského potoka, kde proudí čistá voda, slyším její zvuk a do toho si ještě vizuálně představím nějaké runy, které pro daný účel potřebuji (například pro dodání energie Sowulo). Tuto představu ukončete, až si budete myslet, že je voda nabitá. Určitě se vám to nepodaří hned napoprvé, chce to opravdu trénink, ale vodu jste alespoň oživili a navíc tím trénujete vizualizaci.

ZPĚT NA MENU
Copyright © 2010 Lenka Matiová