HOME
VĚŠTÍRNA PŘEMÝŠLÍ
NABÍDKA SLUŽEB
RUNY A VÝZNAMY
KARTY LENORMAND
LÉČIVÉ KAMENY
MAGIE
CENÍK VÝKLADŮ
KONTAKT
PORADNA ZDARMA
PODPOŘTE VĚŠTÍRNU
PARTNERSKÉ WEBYOchrana před "černou" magií

Spíš bych to nazvala ochranou před škůdcovstvím. I když provádíme pravidelně očistu místností, očistu duše i těla, můžeme se setkat s magickým útokem. Pátrat po důvodu nemá smysl, někteří lidé zkrátka nemají nic lepšího na práci.

Magický útok se může projevovat například tak, že se nám udělá mdlo. Můžeme cítit náhlou bolest hlavy či v okolí solaru plexusu a nebo se nám zvýší srdeční tep (v horším případě všechno najednou:-)). Ubývá nám kvapem energie. Ne vždy tyto příznaky značí magický útok, dost často je to "jen" nějaký zdravotní problém!

V reálném životě se může stát, že se nám z ničeho nic začne sypat život pod rukama. Opět musíme správně identifikovat, zda se opravdu jedná o něčí kletbu či útok, nebo je to jen špatné období, kterým si jistě projde každý z nás.

Pokud tedy nechcete, aby vám někdo mohl energeticky škodit, je třeba si vytvořit ochranu. Osvědčenou universální ochranou je "bublina". Pracujeme opět s vizualizací, představíme si kolem našeho těla dostatečně velkou bublinu energie, která odráží všechny útoky škůdci, proudí k nám pouze energie pozitivní. Můžeme si bublinu "naprogramovat" v různých barvách a provedeních, například můžeme vytvořit zvnějšku zrcadla, od kterých se odráží vše zpět.

Ještě účinnější ochranou se mi zdá amulet či drahý kámen, obojí je potřeba správně nabít.

ZPĚT NA MENU
Copyright © 2010 Lenka Matiová