HOME
VĚŠTÍRNA PŘEMÝŠLÍ
NABÍDKA SLUŽEB
RUNY A VÝZNAMY
KARTY LENORMAND
LÉČIVÉ KAMENY
MAGIE
CENÍK VÝKLADŮ
KONTAKT
PORADNA ZDARMA
PODPOŘTE VĚŠTÍRNU
PARTNERSKÉ WEBYOčista místností od špatných energií

Občas můžeme mít pocit, že nám v bytě proudí "nečisté" energie. Tyto energie můžou mít původ buď v rodinných hádkách či konfliktech (v lepším případě) a nebo se náš domov stal křižovatkou různých entit, "duchů" a nám se zdá, že v domě straší.

Toto poznáme podle toho, že je nám v místnosti nepříjemně, v noci nás budí divné zvuky, elektronika kolabuje, hodiny se zpožďují, zastavují nebo zrychlují, v desátém patře paneláku nám pochodují pavouci, atd.

Nikdy nic nezkazíme tím, že budeme svůj domov čistit energeticky. Pamatujte, že je rozhodně lepší prevence.

Nejznámnější způsob je čištění solí. Do čtyř rohů místnosti nasypeme přes noc sůl a ráno vymeteme.

Dalším účinným "čistidlem" je mít doma křišťály či feng-šuej koule.

Očista svící je vhodná i v případě, že už nějakého nezvaného nájemníka v bytě máme. Jednou za čas projdeme celý byt se zapálenou svící, vymyslíme si nějakou inteligentní afirmaci (například: "Vše zlé, nečisté a škodlivé nechť odejde z mého domu/bytu/stanu") a představujeme si, jak se byt čistí, celý září (pokud nemáme zrovna uklizeno, tak budeme muset holt zapojit více fantazie:-)) a po skončení celé procedury svíci zhasneme a vyvětráme. Jednoduché a účinné.

Pokud pracujete s energiemi, můžete si zajistit ochranu vizualizací runy Algiz třeba na dveře. Postup je takový, že si stoupneme před vhodové dveře, představujeme si tuto runu (můžeme zvolat i její jméno) a vizuálně si ji "nakreslíme" na dveře. Nebo si představíme, že nám na dveřích září v zlatých barvách. Této runě "naprogramujeme", před čím nás má chránit. Například si nahlas řekneme, že nás chrání před vstupem špatných energií, před zloději, představivosti se meze nekladou.:-) Občas tuto vizualizaci obnovíme.

ZPĚT NA MENU
Copyright © 2010 Lenka Matiová