HOME
VĚŠTÍRNA PŘEMÝŠLÍ
NABÍDKA SLUŽEB
RUNY A VÝZNAMY
KARTY LENORMAND
LÉČIVÉ KAMENY
MAGIE
CENÍK VÝKLADŮ
KONTAKT
PORADNA ZDARMA
PODPOŘTE VĚŠTÍRNU
PARTNERSKÉ WEBY


Změna osudu

Osud je slovo, které lidé neradi slyší. Je to něco neuchopitelného, nepochopitelného a navíc nám připadá, že vlastně je předem vše dáno a my se můžeme leda dívat, jak si ten nahoře z nás dělá legrácky.

Dnes se hodně používá slovo karma. Karma je nesmírně složitý proces zrání duše. Jisté je jedno, pokud věříte na reinkarnaci, tak něco si odžijeme, umřeme, odžijeme a umřeme, tento koloběh pokračuje až do té doby, dokud nedosáhneme té nejvyšší úrovně bytí.

Některé systémy mluví o 12 úrovních, kterými si postupně projdeme. V podstatě je to fuk, kolik jich ve skutečnosti je. Nejlépe je to pochopitelné na příkladu, který se nejčastěji uvádí a to je škola.

Představte si, že jste tu jako ve škole, která má různé stupně. Projdete jedním a pustí vás do druhého. Pokud neprojdete, propadnete a opakujete. Jednoduché, ne? Učíme se všichni. A proto, abychom se něco naučili, máme nad sebou tak trochu bič ve formě různých trestů. Bez biče by se nám nechtělo dělat úkoly, jen bychom líně koukali na televizi:-) Takže když uděláme něco špatně, nesplnili jsme tak docela, co jsme měli, dostaneme úkol další, tentokrát ale těžší. A tak to pokračuje, dokud nesplníme všechny úkoly za ten náš současný život.

Často si lidi myslí, že osud je přesně daný. Podle mého to pravda není. Máme určitý cíl a nejspíš i nějaké styčné body na cestě, kterými projít musíme, ale cestu, kterou se vydáme, tu si určujeme sami. Takže když se zeptáme karet na osud, tak karty ukáží nejpravděpodobnější průběh životních událostí, to ale neznamená, že nemůžeme nic změnit. Často nám karty i doporučí, jak to můžeme udělat. Z toho důvodu je lepší věštit maximálně na rok. Také je dobré přitahovat si pozitivní informace z věštby a s negativními se nějak vypořádat. Což ale předpokládá, že změníme především způsob uvažování a přístup k životu. A to někdy dost bolí.

ZPĚT NA MENU
Copyright © 2010 Lenka Matiová