HOME
VĚŠTÍRNA PŘEMÝŠLÍ
NABÍDKA SLUŽEB
RUNY A VÝZNAMY
KARTY LENORMAND
LÉČIVÉ KAMENY
MAGIE
CENÍK VÝKLADŮ
KONTAKT
PORADNA ZDARMA
PODPOŘTE VĚŠTÍRNU
PARTNERSKÉ WEBY


Partnerské rozchody a návraty

Množí se mi tu dotazy na rozchody a návraty v partnerských vztazích. Dost často se stává, že se s někým rozejdete, nebo on s vámi a vy toužíte změnit běh událostí a nebo vrátit čas a znova spojit své cesty s teď již bývalým partnerem.

Dnes jsem si zapla televizi a chvíli se dívala na pořad eso.tv na Barrandově a byla tam moje oblíbená Alenka pastelka, která podle mého názoru rozumně odpovídá na dotazy volajících a často z ní padají moudra. Volala tam paní nebo slečna a ptala se na případný návrat k expartnerovi. Bylo jí vysvětleno, že bohužel se jejich cesty rozdělily, ale že má za to poděkovat. Ne, že by její partner byl špatný, ale ona je už na "vyšší úrovni" a bývalý partner by ji stahoval zpět.

Takže až se vám, milé dámy (a pánové) stane něco podobného, vězte, že jste si měli spolu vyřešit nějaké karmické záležitosti a pokud došlo k rozchodu, nejspíš je už vyřešeno, dořešeno, zameteno a vy jdete dál, což je vlastně velmi pozitivní. Berte to tak, že máte úkol splněn.

Naopak se čas od času stane, že návrat je možný, dva lidé se stále přitahují, stále si mají co říct, (i když leckdy neví, jak na to), stále tam ta karma přetrvává a v těchto případech karty sdělí tázajícímu, že se vztah obnoví.

Takže nezoufejte, pokud dojde k rozchodu a to oprávněnému, určitě se naskytne někdo nový, kdo je pro vás zrovna vhodnější a tak to má být.

ZPĚT NA MENU
Copyright © 2010 Lenka Matiová